کیا EV9 قبل از عرضه جهانی در سال 2023 تحت آزمایش های فنی نهایی قرار می گیرد

  • خودروی تمام الکتریکی بعدی کیا، EV9 SUV، آخرین تست های سخت را پشت سر می گذارد.
  • اولین نمایش جهانی کیا EV9 برای سه ماهه اول سال 2023 تعیین شده است
  • طراحی و مهندسی شده تا بخش بزرگ SUV الکتریکی را متحول کند
  • مدل جدید پرچمدار EV9 در انتخاب طاقت‌فرسا مسیرها، جاده‌ها و سطوح به محدودیت‌های ماندگاری رسیده است.

تمام جنبه‌های EV9 که طی یک دوره 44 ماهه برای تعیین استانداردهای جدید در طراحی، عملکرد، برد، دینامیک رانندگی، فناوری و راحتی توسعه یافته است، در حال حاضر در مرکز جهانی تحقیق و توسعه Namyang کیا در کره، تا مرزهای دوام پیش رفته است.

در طول این مرحله آزمایشی نهایی، EV9 بی‌وقفه تحت یک برنامه تأیید طاقت‌فرسا در تپه‌های کوهنوردی 4WD و مسیر زمین ناهموار، و همچنین آزمایش آب‌سواری در عمق آب قرار می‌گیرد تا از حداکثر قابلیت اطمینان حتی در چالش‌برانگیزترین شرایط اطمینان حاصل شود. مسیرهای پرسرعت، هندلینگ و اصطکاک کم کیا، تمامی عناصر عملکرد و حفظ جاده EV9 را تحت نظارت دقیق قرار می دهد. در عین حال، سنگفرش های نابخشودنی جاده بلژیک، مهندسان کیا را قادر می سازد تا راحتی سواری و کیفیت ساخت EV9 را تحت سخت ترین آزمایش های ممکن قرار دهند. علاوه بر برنامه آزمایشی در مرکز تحقیق و توسعه نامیانگ، مانند هر مدل کیا، EV9 نیز تحت یک رژیم تست تنبیهی در مکان‌هایی در سراسر جهان قرار گرفته است.

کیا برای اولین بار پیش نمایشی از جدیدترین مدل پرچمدار خود در قالب کیا مفهومی EV9 را که سال گذشته در AutoMobility LA در لس آنجلس رونمایی شد، به جهانیان ارائه داد. مدل تولیدی EV9 با شخصیت «Opposites United»، زبان طراحی جدید پیشگامانه این برند، نشان‌دهنده اوج چیزی است که با یک SUV ممکن است. کیا EV9 در جپلت فرم پیشرفته جهانی مدولار الکتریکی (E-GMP) شرکت دوران جدیدی را در تحرک پیشرفته، با تکنولوژی بالا و پایدار آغاز خواهد کرد.

بخوانید:  عرضه هرگونه خودرو در بورس کالا متوقف شد

کیا EV9 در سه ماهه اول سال 2023 راه خود را از EV6 تمام برقی پیشگامانه این برند دنبال خواهد کرد که تحسین های منتقدان متعددی از جمله عنوان بسیار معتبر خودروی سال اروپا در سال 2022 را به خود اختصاص داده است.


منبع: https://www.kianewscenter.com/news/the-kia-ev9-undergoes-final-technical-testing-ahead-of-2023-world-debut/s/62dc8a38-21ff-4292-8746-247aaee28ce5

کیا جزئیات آخرین برنامه تست فشرده انجام شده توسط کیا EV9 را قبل از عرضه جهانی آن در سال 2023 فاش کرده است. کیا EV9 تمام الکتریکی به مدل پرچمدار این برند تبدیل خواهد شد و در بخش بزرگ شاسی بلندهای الکتریکی انقلابی ایجاد خواهد کرد و در عین حال تحول برند کیا را تسریع خواهد کرد. با تأیید رهبری خود در تحرک الکتریکی پایدار.