گروه موتور هیوندای اولین کارخانه اختصاصی خودروهای برقی و تاسیسات تولید باتری را در ایالات متحده راه اندازی می کند.

با ادامه حمایت گروه از اقتصاد ایالات متحده، انتظار می رود این پروژه حدود 8100 شغل جدید ایجاد کند.

این گروه قصد دارد طیف گسترده ای از خودروهای تمام الکتریکی را برای مشتریان آمریکایی در کارخانه جدید جورجیا EV تولید کند. جزئیات مدل های تولیدی در تاریخ های بعدی به اشتراک گذاشته خواهد شد. تولید محلی EV دسترسی مصرف کنندگان ایالات متحده را به خودروهای برقی نوآورانه گروه افزایش می دهد. از طریق تاسیسات تولید باتری، گروه همچنین قصد دارد یک زنجیره تامین پایدار ایجاد کند و یک اکوسیستم EV سالم در ایالات متحده ایجاد کند.

این گروه در حال سرعت بخشیدن به تلاش های خود برای برق رسانی با هدف جهانی فروش 3.23 میلیون خودروی برقی کامل در سال تا سال 2030 است. برای تحقق این هدف، گروه قصد دارد یک شبکه جهانی تولید EV ایجاد کند که عرضه پایدار خودروهای برقی را در سراسر جهان تضمین کند.

گرجستان رهبر جنوب شرقی برای ثبت خودروهای برقی به ازای هر 1000 خودرو ثبت شده است. برای حمایت از این رانندگان، گرجستان دائماً در حال توسعه دسترسی به ایستگاه‌های شارژ EV در دسترس عموم است و در حال حاضر سرانه‌های خروجی بیشتری را نسبت به هر جای دیگری در جنوب شرقی ارائه می‌دهد. سرمایه گذاری جدید گروه به تسریع تغییر پایدار ایالت به سمت برق رسانی کمک خواهد کرد.

کارخانه تولید EV و باتری در یک سایت اختصاصی 2923 هکتاری در شهرستان برایان جورجیا، با دسترسی فوری به بزرگراه های I-95 و I-16 که دسترسی آسان به 250 منطقه اصلی مترو را ایجاد می کند، واقع خواهد شد. کمتر از 50 کیلومتر از بندر ساوانا، بزرگترین و سریع‌ترین ترمینال کانتینری در ایالات متحده با دو تسهیلات ریلی کلاس I در محل توسط راه‌آهن مرکزی جورجیا، فاصله دارد. وست پوینت، جورجیا در حال حاضر مرکز تولید کیا گروه در ایالات متحده است.

بخوانید:  مهمان عروسی سرش را از ماشین بیرون آورد، مرد! + عکس +18

کارخانه جدید EV و تاسیسات تولید باتری نشان دهنده سرمایه گذاری تقریباً 5.54 میلیارد دلاری است. تاسیسات جدید در اوایل سال 2023 شروع به کار خواهد کرد و انتظار می رود تولید تجاری آن در نیمه اول سال 2025 با ظرفیت سالانه 300000 دستگاه آغاز شود. تاسیسات تولید باتری از طریق یک مشارکت استراتژیک ایجاد خواهد شد که جزئیات آن در مرحله بعدی فاش خواهد شد.

گروه موتور هیوندای با امکانات جدید پیشرو در انتقال خودروهای الکتریکی در بازار خودروی ایالات متحده خواهد بود.

گروه موتور هیوندای گرجستان را به دلیل طیف وسیعی از شرایط تجاری مطلوب از جمله سرعت به بازار، نیروی کار با استعداد و همچنین شبکه موجود وابسته و تامین کنندگان گروه، به عنوان سایت تولید خودروهای برقی و باتری گروه انتخاب کرد.

با قابلیت‌های اضافی تولید EV و باتری در ایالات متحده، گروه قصد دارد تا سال 2026 به یکی از سه ارائه‌دهنده برتر EV در ایالات متحده تبدیل شود. فناوری‌ها و راه‌حل‌های تحرک بهینه‌سازی شده برای دوران تحرک الکتریکی.

به عنوان بخشی از تعهد گروه به پایداری، این نیروگاه عمدتاً به منابع انرژی تجدیدپذیر برای تأمین انرژی تأسیسات و استفاده از فناوری‌های کاهش انتشار برای برآورده کردن الزامات RE100 متکی است.


منبع: https://www.kianewscenter.com/news/hyundai-motor-group-to-establish-first-dedicated-ev-plant-and-battery-manufacturing-facility-in-the-/s/76c8e04c-7f38-44f5-9dd0-157d0b65c75c

Euisun Chung، رئیس هیوندای موتور گفت: «به‌عنوان یکی از موفق‌ترین و پیشرفته‌ترین رهبران جابجایی جهان، ما بسیار مفتخریم که طرح خود را برای افتتاح اولین تأسیسات اختصاصی کامل خودروهای الکتریکی و باتری در ایالات متحده به اشتراک بگذاریم. “ایالات متحده همیشه جایگاه مهمی در استراتژی جهانی گروه داشته است و ما هیجان زده هستیم که با ایالت جورجیا برای دستیابی به هدف مشترکمان برای تحرک برقی و پایداری در ایالات متحده شریک شویم.”

تصمیم سرمایه گذاری گروه در ایالات متحده از هدف آن برای تبدیل شدن به یک رهبر در تحرک الکتریکی در بازار ایالات متحده پشتیبانی می کند. همچنین بر تعهد گروه به پایداری از طریق برق‌رسانی و حمایت از اقتصادهایی که در آن فعالیت می‌کند، تاکید می‌کند.

بخوانید:  جزئیات عرضه خودرو تارا و 207 اتوماتیک با قیمت جدید

سرمایه‌گذاری کارخانه EV به عنوان بخشی از اعلامیه سال 2021 گروه مبنی بر سرمایه‌گذاری 7.4 میلیارد دلاری تا سال 2025 برای تقویت تحرک آینده در ایالات متحده، از جمله تولید خودروهای برقی و ارائه راه‌حل‌های تحرک هوشمند صورت می‌گیرد.

این گروه قصد دارد بسیاری از فناوری‌های پیشرفته تولید هوشمند خود را که در حال حاضر در مرکز نوآوری گروه، مرکز نوآوری گروه هیوندای موتور در سنگاپور (HMGICS) در حال آزمایش هستند، پیاده‌سازی کند.

تاسیسات گرجستان به یک کارخانه تولید هوشمند تبدیل خواهد شد. تمام فرآیندهای تولید – جمع آوری سفارش، تدارکات، تدارکات و تولید – با استفاده از هوش مصنوعی و داده ها بهینه خواهند شد. سیستم تولید نوآورانه همچنین به ایجاد یک محیط کاری انسان محور با روبات هایی که به کارگران انسانی کمک می کنند کمک می کند.

جاهون چانگ، رئیس و مدیرعامل هیوندای موتور گفت: «ما تصمیم گرفتیم اولین کارخانه اختصاصی خودروهای برقی خود را در ایالات متحده بسازیم زیرا آمریکا تغییرات را پذیرفته و نوآوری را پیش می‌برد. این کارخانه جدید EV آینده کسب و کار ما است و به ما کمک می کند تا نیازهای رو به رشد مشتریان آمریکایی خود را که خواهان طراحی پیشرفته، وسایل نقلیه ایمن و بدون آلایندگی در حال حاضر و در آینده هستند، برآورده کنیم.

نمایش آینده تولید هوشمند گروه: هوشمند، پایدار و داده محور

گروه موتور هیوندای (گروه) امروز اعلام کرد که با ایالت جورجیا به توافق رسیده است تا اولین خودروی اختصاصی کامل الکتریکی و تاسیسات تولید باتری خود را در ایالات متحده بسازد.

کارخانه جدید دارای یک سیستم تولید بسیار متصل، خودکار و انعطاف پذیر است که به طور ارگانیک تمام عناصر اکوسیستم EV را برای درک ارزش مشتری به هم متصل می کند.

مراسم رسمی امضای قرارداد در شهرستان برایان با حضور برایان پی کمپ، فرماندار جورجیا و دیگر مقامات گرجستان و همچنین رئیس و مدیر عامل شرکت هیوندای موتور، جاهون چانگ، و رئیس و مدیر عملیاتی هیوندای موتور، خوزه مونوز برگزار شد. Euisun Chung، رئیس گروه هیوندای موتور به طور مجازی به مراسم امضای قرارداد پیوست.

بخوانید:  شجاع ترین عروس و داماد دنیا همه مهمانان را شوکه کردند! + عکس

فرماندار برایان کمپ گفت: “آینده حمل و نقل در ایالت هلو است زیرا ما بزرگترین پروژه در تاریخ ایالت خود را اعلام می کنیم – ارائه مشاغل با کیفیت بالا در لبه جابجایی پیشرو به گرجی های سخت کوش.” ما نه تنها از استقبال هیوندای در منطقه ساحلی گرجستان هیجان زده هستیم، بلکه باورنکردنی است که ظرف یک سال پس از سرمایه گذاری گرجستان در مگاسایت برایان کانتی، یک پروژه در سطح جهانی را در اینجا با شرکتی با تاریخچه بزرگ گرجستان پیدا می کنیم!

گروه موتور هیوندای رهبری صنعت تحرک الکتریکی ایالات متحده را بر عهده خواهد گرفت

  • گروه هیوندای موتور با ایالت جورجیا برای ساخت وسایل نقلیه الکتریکی کامل و تاسیسات تولید باتری در شهرستان برایان به توافق رسید.
  • تسهیلات جدید نشان دهنده سرمایه گذاری در حدود. 5.54 میلیارد دلار
  • شروع تولید تجاری از 1 نیمه 2025 با ظرفیت سالانه 300000 دستگاه
  • HMG برای تولید طیف گسترده ای از مدل های نوآورانه EV در مرکز جدید
  • هدف این گروه تبدیل شدن به یک ارائه دهنده پیشرو در راه حل های حمل و نقل برقی با سرمایه گذاری جدید ایالات متحده است

این سرمایه‌گذاری در راستای نقشه راه دولت ایالات متحده برای تسریع برق‌رسانی است، زیرا شرکت‌های OEM جهانی در حال اعلام برنامه‌هایی برای توسعه تولیدات محلی خودروهای برقی خود در ایالات متحده هستند سال گذشته، دولت ایالات متحده ابتکار جدیدی را اعلام کرد که بر اساس آن، فروش خودروهای بدون آلایندگی باید به حساب بیاید. حداقل نیمی از فروش خودروهای جدید OEM تا سال 2030.