گروه موتور هیوندای با دومین کنفرانس توسعه دهندگان پیشرفت خودروهای مبتنی بر نرم افزار را تسریع می کند

دومین برنامه نویس HMG را می توان در کانال رسمی گروه YouTube مشاهده کرد (www.youtube.com/user/HyundaiLive).


منبع: https://www.kianewscenter.com/news/hyundai-motor-group-accelerates-software-defined-vehicle-advancement-with-second-developer-conferenc/s/d8150b5d-5894-4480-8379-be019347c92cگروه موتور هیوندای (گروه) در دومین کنفرانس توسعه دهندگان HMG، 16 تا 17 نوامبر، به سرعت بخشیدن به توسعه خودروهای تعریف شده با نرم افزار (SDV) خود ادامه داد.

اکتبر گذشته، گروه کنفرانس «باز کردن قفل عصر نرم‌افزار» را برگزار کرد تا انتقال به سیستم توسعه SDV را اعلام کند و برنامه‌ای برای ارتقای قابلیت نرم‌افزار گروه و تبدیل شدن به رهبر در جابجایی آینده داشته باشد.

رئیس سانگ گفت: “ما شاهد علاقه زیادی از سوی توسعه دهندگان نرم افزار به توسعه SDV گروه هستیم، زیرا افراد زیادی در کنفرانس امسال به صورت آنلاین و آفلاین شرکت کردند.” ما به تقویت قابلیت‌های نرم‌افزاری خود ادامه می‌دهیم و در عین حال فرهنگ و محیطی بهتر برای توسعه‌دهندگان ایجاد می‌کنیم.»

در این رویداد آنلاین/آفلاین، 70 کارشناس تحقیق و توسعه از شرکت هیوندای موتور، شرکت کیا، هیوندای AutoEver، 42dot و استارت‌آپ‌های مختلف، بینش‌هایی درباره سیستم SDV و استراتژی استقرار گروه با توسعه‌دهندگان نرم‌افزار و دانشجویان فارغ‌التحصیل که علاقه‌مند به تکامل بعدی هستند، به اشتراک گذاشتند. صنعت تحرک

اولین روز کنفرانس در هیوندای موتور استودیوی گویانگ شامل ارائه هایی توسط چانگ سونگ، رئیس و رئیس بخش حمل و نقل به عنوان خدمات (TaaS) بود. Woongjun Jang، معاون ارشد و رئیس مرکز رانندگی خودمختار؛ چی کیونگ کیم، معاون گروه استراتژی کنترل خودرو؛ هیونگ کی آن، معاون گروه توسعه الکترونیک؛ و سئونگ وون کیم، مدیر اجرایی کسب و کار نوآوری کیفیت SW Hyundai AutoEver.

یک SDV استهر وسیله نقلیه‌ای که عملیات خود را مدیریت می‌کند، قابلیت‌ها را اضافه می‌کند و ویژگی‌های جدید را عمدتاً یا به طور کامل از طریق نرم‌افزار فعال می‌کند، مانند به‌روزرسانی‌های نرم‌افزار وسایل نقلیه هوایی.

بخوانید:  39 همت فروش خودرو در دو ماه ابتدایی امسال

پس از اعلام، گروه یک جلسه شبکه برگزار کرد تا توسعه دهندگان و پرسنل استخدام بتوانند دور هم جمع شوند و گفتگوهای عمیقی در مورد تحقیق و توسعه SDV داشته باشند.

در روز دوم این رویداد، توسعه‌دهندگان و شرکت‌کنندگان گروه در یک جلسه پرسش و پاسخ آنلاین شرکت کردند تا درباره موضوعات مختلفی مانند رانندگی خودکار، سرگرمی اطلاعاتی، علم داده، هوش مصنوعی (AI)، ابر خودرو و الکترونیک/بدن بحث کنند. علاوه بر این، گروه فرصت های شغلی مختلف توسعه دهنده را در وب سایت کنفرانس (www.hmgdevcon.com/2022) ارسال کرد و یک جلسه توجیهی استخدام آنلاین و مشاوره برای شرکت کنندگانی که مایل به پیوستن به گروه بودند برگزار کرد.

پرزیدنت سانگ گفت: «مهم است محیطی فراهم شود که توسعه دهندگان بتوانند ایده های خود را به اشتراک بگذارند و توانایی های خود را برای عرضه موفق SDV ها نشان دهند. “به منظور رهبری بازار حمل و نقل آینده، ما به تامین امنیت توسعه دهندگان عالی در زمینه های نرم افزاری خودرو، مانند رانندگی خودکار، کنترل خودرو، الکترونیک و سرگرمی اطلاعاتی و تقویت پشتیبانی از ظرفیت سازی ادامه خواهیم داد.”

  • در جریان کنفرانسی که در 16 تا 17 نوامبر برگزار شد، گروه موتور هیوندای به‌روزرسانی توسعه سیستم خودروی تعریف‌شده (SDV) خود را با توسعه‌دهندگان به اشتراک گذاشت.
  • در مجموع 70 کارمند تحقیق و توسعه از شرکت هیوندای موتور، کیا شرکت، هیوندای اتواور و سایر شرکت‌ها بینش‌های توسعه را به اشتراک گذاشتند.
  • این رویداد فرصت های شبکه و استخدام آفلاین را برای توسعه دهندگان نرم افزار و دانشجویان فارغ التحصیل و همچنین بحث آنلاین با توسعه دهندگان SDV در سطح کار فراهم کرد.
بخوانید:  فروش فوق‌العاده ۲ محصول ایران خودرو از ۲۶ آذر