گروه موتور هیوندای برنده جایزه مشارکت نوآوری PACE 2022 برای توسعه CCU و نوآوری نرم افزار شد.

از زمان شروع پروژه توسعه CCU، گروه به طور مستمر با Sonatus از قبل از توسعه تا تولید انبوه ماژول‌های نرم‌افزار اصلی CCU، مانند تشخیص از راه دور و جمع‌آوری داده‌های خودرو، همکاری داشته و CCU را بر روی Genesis GV60 و G90.

در ادامه، گروه قصد دارد تا کنترلر CCU را در مدل‌های هیوندای و کیا عرضه کند و در عین حال به این کار ادامه دهد. تلاش برای پیشرفت فناوری های نرم افزاری که برای همه مشتریان خود تجربه ایمن تر و راحت تر از خودرو را فراهم می کند.


منبع: https://www.kianewscenter.com/news/hyundai-motor-group-wins-2022-pace-innovation-partnership-award-for-ccu-development-and-software-inn/s/6539cbab-629e-415c-9b50-5f8b481bcd7e

هیونگ کی آن، معاون گروه توسعه الکترونیک در گروه موتور هیوندای گفت: «برنده شدن چنین جایزه ای در زمانی که ما در حال تلاش برای انتقال به SDV هستیم، کاملاً معنادار است. “گروه موتور هیوندای به کار بر روی پیشرفت فناوری خود برای تبدیل شدن به یک رهبر در نرم افزار خودرو و ارائه تجربه کاربری رضایت بخش تر و ایمن تر به مشتریان ادامه خواهد داد.”

گروه موتور هیوندای (گروه) جایزه مشارکت نوآوری PACE 2022 را برای توسعه موفقیت‌آمیز کنترل‌کننده واحد مرکزی ارتباطات (CCU) دریافت کرد. این اولین بار است که گروه برنده جایزه PACE می شود.

جوایز PACE که در سال 1995 توسط Automotive News و Ernst & Young تأسیس شد، نوآوری و پیشرفت فناوری را در میان تأمین‌کنندگان خودرو و سازندگان خودرو جشن می‌گیرد. به خوبی برای شناسایی عوامل تغییر دهنده بازی شناخته شده است در صنعت خودروسازی جایزه مشارکت نوآوری PACE همکاری برجسته بین OEM و تامین کنندگان را به رسمیت می شناسد. جایزه PACE و PACEpilot Innovation to Watch، نوآوری های فناوری خاصی را که به کار گرفته شده اند یا به زودی وارد بازار می شوند، شناسایی می کنند.

بخوانید:  در زمان پیک مصرف با کمبود باتری مواجه خواهیم شد

این CCU به کنترل‌کننده‌های داخل خودرو متصل می‌شود و به‌صورت بی‌سیم به خارج از خودرو متصل می‌شود و امکان سرعت بالا را فراهم می‌کند. OVer-The-Air (OTA) ارائه به‌روزرسانی‌های نرم‌افزار خودرو، خدمات خودروی متصل، جمع‌آوری اطلاعات خودرو و تشخیص از راه دور خودرو. مشتریان می‌توانند بدون نیاز به مراجعه به مرکز خدمات، به‌روزرسانی‌های نرم‌افزار را برای تجربه راحت‌تر پس از فروش دریافت کنند. افزودن به این راحتی، توانایی تکنسین های خدمات برای بررسی شرایط خودرو از مکان دیگری بدون نیاز به مشتری برای آوردن خودرو به مرکز خدمات، بهبود نگهداری پیشگیرانه و کاهش زمان عیب یابی و سرویس است.

خودروهای تعریف‌شده با نرم‌افزار فرصتی باورنکردنی برای خودروسازان دارند و گروه موتور هیوندای در حال نشان دادن رهبری آنچه ممکن است را نشان می‌دهد.جف چو، مدیرعامل Sonatus گفت: پلتفرم Sonatus Digital Dynamics مستقر در CCU این سفر را تسریع می‌کند و وسایل نقلیه نرم‌افزاری پویا را فعال می‌کند.

جایزه مشارکت نوآوری PACE 2022 که در 19 سپتامبر در مراسمی در دیترویت، میشیگان ارائه شد، کار این گروه با استارتاپ Sonatus مستقر در سیلیکون ولی را برای توسعه یک CCU که به‌روزرسانی‌های کارآمدی را برای نرم‌افزار خودرو و راحتی مشتری ارائه می‌کند، به رسمیت می‌شناسد. این شناخت عزم گروه را برای انتقال به وسایل نقلیه نرم افزاری تعریف شده (SDV) تقویت می کند.

این جکنترلر همچنین از خدمات خودروی متصل و پیوند با برنامه‌های Genesis Connected Service، Bluelink و Kia Connect پشتیبانی می‌کند تا قابلیت‌های پیشرفته‌ای مانند کنترل از راه دور خودرو، نظارت بر هشدارها، انتقال ویدئو از دوربین داخلی و انتقال اطلاعات نقشه با دقت بالا برای رانندگی مستقل CCU همچنین شامل توانایی جمع‌آوری داده‌ها از چندین خودرو برای پشتیبانی از خدمات ضروری مشتری در یک پلتفرم کلان داده است که تنها به اطلاعات مورد نیاز در زمان واقعی دسترسی دارد.

بخوانید:  اجاره خودرو کیا اپتیما

  • این گروه با مبتکر نرم افزار خودرو Sonatus برای توسعه نرم افزار همکاری کرد یک کنترلر واحد ارتباط مرکزی (CCU).
  • گروه ابتدا CCU را بر روی اعمال کرد جنسیس GV60 و G90 و قصد دارد آن را در مدل های آینده هیوندای و کیا عرضه کند
  • جایزه PACE تلاش های گروه برای تبدیل شدن به یک رهبر در نرم افزار خودرو و ارائه تجربه پیشرفته تر و رضایت بخش تر به مشتریان را قدردانی می کند.