گروه موتور هیوندای تفاهم نامه ای را با SK On برای تامین امنیت باتری خودروهای الکتریکی برای آمریکای شمالی امضا کرد.

گروه موتور هیوندای با هدف جهانی فروش سالانه 3.23 میلیون خودروی تمام برقی تا سال 2030، تلاش‌های الکتریکی‌سازی را تسریع می‌کند. برای تحقق این هدف، گروه قصد دارد یک شبکه جهانی تولید خودروهای برقی ایجاد کند که تامین پایدار خودروهای برقی را در سراسر جهان تضمین کند.


منبع: https://www.kianewscenter.com/news/hyundai-motor-group-signs-mou-with-sk-on–to-secure-ev-battery-supply-for-north-america/s/b3d27b40-2080-49b4-a39a-41fe412b7a2f

امضای تفاهم نامه در مقر SK Group در کره، با شرکت هیونگ سو کیم، معاون اجرایی و رئیس بخش برنامه ریزی رشد آینده شرکت و بخش خودروهای الکتریکی گروه موتور هیوندای و یانگ چان چوی، مدیر ارشد اداری SK On.

چوی یانگ چان، مدیر ارشد اداری SK On گفت: “ما انتظار داریم همکاری بین SK On و گروه موتور هیوندای یک هم افزایی بزرگ ایجاد کند.” هر دو طرف می‌توانند در فرآیند برق‌سازی در بازار خودرو آمریکای شمالی جایگاه محکمی داشته باشند.»

بر اساس این تفاهم نامه، هر دو طرف برای ارائه باتری های SK On به کارخانه های گروه در ایالات متحده پس از سال 2025 برای تولید EV همکاری خواهند کرد. جزئیات بیشتر در مورد این همکاری در مرحله بعد فاش خواهد شد.

معاون اجرایی کیم گفت: «از طریق تفاهم نامه باتری EV، ما قادر خواهیم بود تلاش های خود را برای تضمین رهبری خودروهای الکتریکی در بازار آمریکای شمالی تسریع کنیم. ما انتظار داریم عرضه پایدار باتری‌های EV از SK On ما را قادر می‌سازد تا در کاهش انتشار گازهای گلخانه‌ای سهیم باشیم و به اهداف آب و هوایی در بازار برسیم.

گروه موتور هیوندای (گروه) امروز یک یادداشت تفاهم (MOU) با SK On Co., Ltd.، تولیدکننده پیشرو باتری خودروهای الکتریکی (EV) امضا کرد تا تامین باتری های EV در آمریکای شمالی را تضمین کند.

بخوانید:  تصاویر| آتشکده ساسانی پارکینگ خودرو شد! | آتشکده ساسانی

  • یادداشت تفاهم (MOU) یک مشارکت استراتژیک بین گروه موتور هیوندای و SK On برای تامین باتری‌های SK On برای مدل‌های EV گروه پس از سال 2025 را تشریح می‌کند.
  • از طریق این تفاهم نامه، این گروه قصد دارد حضور خودروهای برقی خود را در بازار آمریکای شمالی تقویت کند و فروش خودروی برقی باتری (BEV) خود را تسریع بخشد.