گروه موتور هیوندای و میشلین برای توسعه لاستیک‌های نسل بعدی خودروهای برقی ممتاز به منظور تقویت تحرک پاک دست می‌زنند.

مراسم امضای قرارداد در مرکز تحقیقات نامیانگ گروه در 17 ژوئن با حضور بونگ سو کیم، معاون رئیس و رئیس مرکز توسعه شاسی در گروه موتور هیوندای، و ژرژ لوی، معاون اجرایی تجهیزات اصلی خودرو در میشلین، برگزار شد.

گروه و میشلین همچنین قصد دارند تحقیقات مشترکی را برای تجزیه و تحلیل سایش تایر، بار تایر و اصطکاک جاده فراتر از استانداردهای فعلی دمای تایر و فشار هوا انجام دهند. همچنین انتظار می‌رود تایرهای جدید با کاهش لرزش و صدای تولید شده توسط خودروهای الکتریکی در سرعت‌های بالا، راحتی رانندگی رانندگان را به میزان قابل توجهی بهبود بخشند.

معاون رئیس کیم گفت: “این همکاری با میشلن منجر به نوآوری های واقعی در فناوری تایر می شود و موقعیت گروه موتور هیوندای را به عنوان پیشرو در صنعت حمل و نقل هوشمند مستحکم می کند.” ما با استفاده کامل از فناوری تحرک و تخصص تایرهای میشلن، به توانایی خود برای دستیابی به نوآوری های پیشگامانه در بهبود عملکرد تایرها و ایجاد هم افزایی در این همکاری ارگانیک اطمینان داریم.

تفاهم نامه جدید به دنبال تکمیل موفقیت آمیز اولین همکاری دو طرف است و منجر به سفری جدید به سمت توسعه لاستیک های نسل بعدی می شود تا به راه حل های جابجایی پاک، هوشمند و پایدار گروه مجهز شوند.

این قرارداد پیروی از اولین همکاری پنج ساله امضا شده در نوامبر 2017 برای توسعه مشترک یک تایر انحصاری برای IONIQ 5 و انجام آزمایش‌ها و روش‌های آنالیز مربوط به تایرها و همچنین تبادل فناوری است. طی سه سال آینده، گروه و میشلن به طور مشترک نوآوری های زیر را توسعه خواهند داد: لاستیک های سازگار با محیط زیست با افزایش استفاده از مواد سازگار با محیط زیست. لاستیک‌های بهینه‌سازی شده برای نسل بعدی خودروهای برقی و سیستم نظارت بر تایر در زمان واقعی که به پیشرفت فناوری رانندگی خودران کمک می‌کند.

بخوانید:  روز سرنوشت ساز برای متقاضیان خودرو در دور دوم فروش

آنها همچنین راه هایی را برای افزایش استفاده از مواد سازگار با محیط زیست در تایرها به حدود 50 درصد وزن کل تایر از 20 درصد در حال حاضر بررسی خواهند کرد.


منبع: https://www.kianewscenter.com/news/hyundai-motor-group-and-michelin-join-hands-to-develop-next-gen-tires-for-premium-evs-to-foster-clea/s/d42adc7f-a605-4cb3-a2fe-2c2b48b92287

لوی گفت: “همکاری بین گروه هیوندای موتور و میشلین در پنج سال گذشته به عرضه موفقیت‌آمیز هیوندای IONIQ 5 کمک کرد. ما خوشحالیم که اعلام کنیم این رابطه برای سه سال دیگر تمدید شده است تا به کار خود ادامه دهیم. در مورد فن آوری های جدید به نفع تحرک ایمن تر و پاک تر. ارتباط بین گروه موتور هیوندای و میشلین بر اساس همین چشم انداز و بر اساس اشتیاق مشترک برای برتری، عملکرد و نوآوری است که به طور فزاینده ای به عوامل ضروری تبدیل شده است. چالش‌هایی که همه ما امروز با آن روبرو هستیم.»

گروه موتور هیوندای (گروه) امروز از امضای یادداشت تفاهم (MoU) با میشلین برای توسعه نسل بعدی تایرهای بهینه شده برای خودروهای برقی درجه یک (EVs) خبر داد.

  • گروه موتور هیوندای و میشلین تفاهم نامه جدیدی را برای همکاری در تحقیق و توسعه برای فناوری های نوآورانه تایر طی سه سال آینده امضا کردند.
  • تحقیقات مشترک بر روی توسعه تایرهای سازگار با محیط زیست متمرکز خواهد شد که به طور قابل توجهی استفاده از مواد پایدار را افزایش می دهد
  • تحقیق برای تمرکز بر روی ایمن سازی عملکرد لاستیک برای تطبیق با افزایش وزن خودرو
  • تحقیقات مشترک برای توسعه سیستم نظارت بر لاستیک از طریق تجزیه و تحلیل ساییدگی لاستیک و داده‌های متنوع محیطی جاده
  • همکاری برای ایمن سازی فناوری تایرهای درجه یک برای ایفای نقش کلیدی در تلاش های گروه برای ارائه راه حل های حرکتی آینده
بخوانید:  مرگ دردناک دختر فال فروش

تایرهای نسل بعدی حاصل از این همکاری راه خود را به مدل‌های خودروهای برقی ممتاز آینده گروه هیوندای موتور خواهند یافت. این فناوری جدید تایر برای برآورده کردن الزامات دوام لاستیک‌ها و همچنین عملکرد رانندگی و راندمان الکتریکی در زیر بار زیاد حیاتی است زیرا برد رانندگی خودروهای الکتریکی همچنان در حال افزایش است.