گروه موتور هیوندای یونگ وا کیم را به عنوان رئیس جدید بخش تحقیق و توسعه منصوب کرد

پرزیدنت پارک تغییر پارادایم در تحقیق و توسعه را رهبری کرده است که از تبدیل گروه به عنوان یک ارائه دهنده راه حل های تحرک هوشمند و پایدار حمایت می کند. تحت رهبری او، بخش تحقیق و توسعه به موفقیت مدل های بسیار رقابتی مانند IONIQ 5 و IONIQ 6 هیوندای و EV6 کیا کمک کرده است و به گروه کمک کرد تا به یکی از سه برند برتر خودرو در جهان تبدیل شود. علاوه بر این، او به ایجاد یک محیط کاری مثبت در بخش تحقیق و توسعه بر اساس رهبری فراگیر و همچنین درک عمیق و تخصص خود در زمینه تحقیق و توسعه کمک کرده است.

  • معاون اجرایی یونگ وا کیم یک متخصص تحقیق و توسعه با تجربه در زمینه های کلیدی است، از جمله:

: دانشگاه ایالتی اوهایو / مهندسی مکانیک، مدرک دکترا (1999)
: دانشگاه ایالتی اوهایو / مهندسی مکانیک، مدرک کارشناسی ارشد (1995)
: دانشگاه ملی سئول / مهندسی مکانیک، مدرک لیسانس (1987)

منبع: https://www.kianewscenter.com/news/hyundai-motor-group-appoints-yong-wha-kim-as-new-head-of-r-d-division/s/798d42fe-0480-4d4c-88ce-8c3468eeceff

پیشینه تحصیلی

معاون اجرایی، یونگ وا کیم

EVP Kim از زمان پیوستن به بخش تحقیق و توسعه گروه، سمت‌های کلیدی از جمله رئیس گروه توسعه کنترل خودرو، رئیس مرکز توسعه کنترل خودرو و رئیس مرکز برنامه‌ریزی و هماهنگی تحقیق و توسعه را بر عهده داشته است. او تجربه گسترده ای در زمینه سخت افزار، نرم افزار، وسایل نقلیه تولید انبوه و وسایل نقلیه برای مطالعات پیشرفته دارد.

– توسعه سخت افزار و نرم افزار خودرو
– توسعه وسایل نقلیه برای مطالعات پیشرفته و وسایل نقلیه تولید انبوه
– استراتژی های توسعه EV و سرمایه گذاری های مربوطه

  • انتظار می رود که EVP Kim در بحبوحه گذار صنعت به سمت وسایل نقلیه نرم افزاری تعریف شده، تلاش های R&D متمرکز بر نرم افزار را رهبری کند.
  • در طول چهار دهه گذشته، رئیس جمهور جونگ کوک پارک تغییر پارادایم تحقیق و توسعه و بهبود محیط کاری آن را رهبری کرده است.
بخوانید:  استخدام مسئول دفتر با بیمه، پاداش در ساره خودرو اطمینان در تهران - «ای استخدام»

پرزیدنت پارک پس از پیوستن به گروه در سال 1984 شاهد زنده پیشرفت های حاصل از بخش تحقیق و توسعه در چهار دهه گذشته است. او قبل از خدمت به عنوان رئیس بخش تحقیق و توسعه گروه، نقش های مختلفی از جمله رئیس مرکز فنی هیوندای/کیا آمریکا، رئیس مرکز توسعه عملکرد توتال خودرو و رئیس مرکز برنامه ریزی و هماهنگی تحقیق و توسعه را بر عهده داشت.

این گروه همچنین رئیس جونگ کوک پارک، رئیس فعلی بخش تحقیق و توسعه را به عنوان مشاور منصوب کرد.

نکات برجسته شغلی

: رئیس مرکز برنامه ریزی و هماهنگی تحقیق و توسعه، HMG (2022. ژانویه ~ حال)
: رئیس مرکز توسعه کنترل خودرو، HMG (2018. ژانویه ~ 2021. دسامبر)
: رئیس گروه توسعه کنترل خودرو، HMG (2015. فوریه ~ 2017. دسامبر)
: متخصص فنی سیستم کنترل انتقال نیرو، فورد / (1999 ~ 2014)

گروه موتور هیوندای (گروه) امروز انتصاب مدیر اجرایی را اعلام کرد معاون رئیس جمهور یونگ وا کیم به عنوان رئیس جدید بخش تحقیق و توسعه که از اول ماه مه اجرایی می شود.

EVP Kim در سال 2015 به عنوان یک متخصص در کنترل خودرو به گروه پیوست. کیم یک مرجع معتبر بین المللی در زمینه نرم افزار کنترل موتور است. انتظار می رود EVP Kim در سمت جدید خود به عنوان رئیس بخش تحقیق و توسعه، به طور موثر بخش را هدایت کند تا تلاش های خود را برای یکپارچه سازی نرم افزار و سخت افزار در گذار صنعت به سمت وسایل نقلیه تعریف شده با نرم افزار (SDV) متمرکز کند.

EVP Kim پروژه‌های کلیدی مانند استراتژی‌های یکپارچه‌سازی سخت‌افزار و نرم‌افزار برای وسایل نقلیه را رهبری کرده است. این استراتژی ها مستلزم برنامه هایی برای ادغام سیستم اطلاعات سرگرمی، الکترونیک، رانندگی خودکار، شاسی، پیشرانه و کنترل کننده های خودرو است. او همچنین به عنوان رئیس مرکز برنامه ریزی و هماهنگی تحقیق و توسعه، از انتقال برق گروه با ایجاد استراتژی های توسعه EV و تصمیمات سرمایه گذاری مرتبط حمایت کرد.

بخوانید:  طرح فروش فوری خودرو لاماری ، ویژه متقاضیان نوبت اول پاییز ۱۴۰۲