گروه هیوندای موتور انتصابات اجرایی نیمه دوم 2022 را اعلام کرد

از طریق انتصاب‌های امروز، گروه همچنین استعدادهای مهندسی را شناسایی می‌کند که پیشرو قابلیت‌های تحقیق و توسعه برای کسب‌وکارهای آینده گروه خواهند بود.

کریم حبیب، رئیس طراحی جهانی کیا، به معاونت اجرایی ارتقا یافت. کریم فلسفه طراحی کیا را پایه گذاری کرد و رقابت این برند را تقویت کرد. کریم به تثبیت هویت طراحی کیا ادامه خواهد داد، که با تلاش‌های الکتریکی این برند هماهنگ است.

هیونگ کی آن که به معاونان ارشد رئیس جمهور ارتقا یافت، به عنوان رئیس مرکز توسعه الکترونیک منصوب شد. جیهان ریو به عنوان رئیس مرکز رانندگی خودمختار منصوب شد. و چانگ هوان کیم به عنوان رئیس مرکز توسعه هیدروژن و سلول سوختی منصوب شده است.

این گروه 70 درصد از انتصابات خود را در شرکت‌های تابعه خودرو شامل هیوندای، کیا و هیوندای موبیس انجام داد تا به حرکت خود به سمت انتقال خودروهای الکتریکی و توسعه خودروهای تعریف‌شده نرم‌افزار (SDV) ادامه دهد.

Sungwon Jee به عنوان معاون ارشد و رئیس بخش بازاریابی برند شرکت هیوندای موتور، به دلیل بینش بازاریابی برجسته و توانایی های جهانی اش ارتقا یافت. کیونگ سو آن و جئونگ یئوب لی از بخش راه‌حل‌های دفاعی هیوندای روتم به منظور قدردانی از کمک‌هایشان به شرکت، به معاونت‌های ارشد ارتقا یافتند.

گروه برای تسریع انتقال خود به الف ارائه دهنده راه حل های تحرک آینده

این گروه، هیونگ سو کیم را به عنوان رئیس دفتر استراتژی جهانی (GSO)، گروه موتور هیوندای منصوب می کند. EVP Kim دارای تجربیات متنوعی در ایجاد استراتژی‌های محصول و پیشرو در برنامه‌ریزی تجاری آینده است. سازمان GSO گروه مسئول تجزیه و تحلیل آخرین روندهای فناوری خواهد بود. ایجاد استراتژی در زمینه های تحرک، نیمه هادی ها و برق رسانی. و پیشروی طرح های شهر هوشمند. GSO برای برنامه ریزی و اجرای خود، کمیته رشد آینده را راه اندازی خواهد کرد که بیشتر بر اساس نرم افزار، برق رسانی، خدمات و سرمایه گذاری های استراتژیک طبقه بندی می شود.

بخوانید:  خرید ربع سکه از طریق کد بورسی سهام امکان پذیر است


منبع: https://www.kianewscenter.com/news/hyundai-motor-group-announces-2022-second-half-executive-appointments/s/4d01d25c-4897-42b1-b023-e986cdfd6dae

این گروه قبلاً در نوامبر سال جاری انتصاب هایی را برای سمت های مدیرعامل و رئیس گروه اعلام کرده بود، اعلامیه های امروز مربوط به سایر مدیران کلیدی است.

Youngtack Lee به سمت معاون اجرایی ارتقا یافت و سهم بازار را گسترش داده و کسب‌وکارهای آینده را در بازار اتحادیه کشورهای جنوب شرقی آسیا (ASEAN) به عنوان رئیس مرکز ASEAN، شرکت هیوندای موتور رهبری خواهد کرد. EVP Lee تجربه قابل توجهی در رهبری عملیات تجاری در بازارهایی از جمله برزیل، ترکیه و روسیه دارد. او با موفقیت بر تکمیل کارخانه‌های تولیدی این گروه در اندونزی و ویتنامی نظارت کرد و از طریق تأسیس شرکت‌های تابعه در تایلند و فیلیپین، پایه‌ای برای رشد آینده در بازار آسه‌آن ایجاد کرد.

مدیران کلیدی منصوب در تحقیق و توسعه، منابع انسانی، برنامه ریزی تجاری و ارتباطات

ارتقای استعدادهای تحقیق و توسعه گروه برای تقویت دستیابی به فناوری های آینده

یانگ وو پارک که به معاونت رئیس جمهور ارتقا یافت، به عنوان رئیس گروه توسعه اطلاعات سرگرمی منصوب شد، در حالی که جائه گاب جئون به عنوان رئیس گروه 2 Sub-Mid PM منصوب شد.

مین کیو سانگ که به معاونت اجرایی ارتقا یافت، با استفاده از تجربه خود، که شامل نقش او به عنوان رئیس مرکز منطقه ای خاورمیانه و آفریقا می شود، به افزایش سودآوری برند جنسیس و تقویت درک جهانی آن از برند کمک کرده است. EVP Song به انتقال خودروهای الکتریکی برند جنسیس ادامه می‌دهد و رقابت تجاری میان‌مدت تا بلندمدت آن را افزایش می‌دهد.

انتصابات منعکس کننده تمرکز مستمر گروه بر هدایت نوآوری و شکل دادن به آینده تحرک است.

بخوانید:  رقیب چینی تویوتا کمری و هیوندای سوناتا / عکس

 • انتصابات جدید نشان دهنده تعهد HMG به نوآوری در عین حفظ ثبات برای بهترین پاسخ به عدم قطعیت های محیط کسب و کار است.
 • هنرمندان برتر در طراحی، نام تجاری و تجارت خارج از کشور ارتقا یافتند:
  —کریم حبیب، رئیس طراحی جهانی کیا، به معاونت اجرایی ارتقا یافت
  — یانگتک لی به معاونت اجرایی رئیس جمهور ارتقا یافت و به عنوان رئیس دفتر مرکزی آسه آن، شرکت هیوندای موتور منصوب شد.
  — مین کیو سانگ به معاونت اجرایی ارتقا یافت و به عنوان رئیس بخش تجارت جنسیس منصوب شد
  — سونگ وون جی، به معاون ارشد و رئیس بخش بازاریابی برند، شرکت هیوندای موتور ارتقا یافت.
 • استعدادهای کلیدی تحقیق و توسعه که عملکرد فوق العاده ای از خود نشان داده اند نیز برای تقویت کسب فناوری های آینده توسط گروه شناسایی شدند.
 • این گروه، معاون اجرایی هیونگ سو کیم را که دارای تجربیات متنوع در زمینه محصولات، خودروهای برقی و استراتژی های آتی است، به عنوان سرپرست دفتر استراتژی جهانی (GSO) منصوب می کند تا انتقال آن به یک ارائه دهنده راه حل های جابجایی آینده را تسریع بخشد.

هیوندای روتم برای گسترش بیشتر فرصت‌های تجاری در خارج از کشور و همچنین افزایش سودآوری در آینده، قرار ملاقات‌هایی را برای ۹ مدیر اجرایی تعیین می‌کند.

شناخت مجریان کلیدی در طراحی، برند و تجارت خارج از کشور

این گروه در حال معرفی معاونان زن جدید است. هیو جونگ کیم به عنوان رئیس گروه کنترل خودرو SW کیفیت گروه و سئونگ جی به عنوان رئیس گروه نوآوری طراحی هیوندای منصوب شده است.

بخوانید:  قیمت پراید امروز چند شد؟ | قیمت پراید امروز چهارشنبه 23 فروردین 1402

معاون رئیس جمهور جیمین کیم به عنوان رئیس گروه برنامه ریزی تجاری کره کیا و معاون کیهیون آن به عنوان رئیس گروه تحقیقات ساخت و ساز هوشمند در مهندسی و ساخت و ساز هیوندای منصوب شدند.

Jihye Lim به عنوان رئیس مرکز نوآوری شایستگی گروه و Hae Lim Chang به عنوان رئیس گروه مدیریت منابع انسانی تحقیق و توسعه گروه منصوب شدند. معاون رئیس جمهور جین چا نقش خود را به عنوان رهبر تیم گروه روابط عمومی جهانی ادامه خواهد داد.

گروه موتور هیوندای (گروه) امروز انتصابات اجرایی نیمه دوم 2022 را با هدف نوآوری بیشتر گروه در عین حفظ ثبات اعلام کرد. از طریق انتصابات، گروه توانایی های خود را برای پاسخگویی بهتر به محیط کسب و کار نامطمئن در حال انجام تقویت خواهد کرد.