گروه هیوندای موتور سرمایه گذاری ایالات متحده را افزایش می دهد زیرا این گروه رهبری نوآوری و تحرک را هدف قرار می دهد

به منظور پیشبرد تمام مشاغل آینده و تقویت رقابت در زمینه های مختلف در داخل گروه، HMG قصد دارد سرمایه گذاری در فناوری های هوش مصنوعی را افزایش دهد و همچنین به طور فعال فرصت های تجاری جدید را با شرکای محلی برای گسترش زیرساخت های تجاری، دستیابی به بی طرفی کربن و موارد دیگر دنبال می کند.

تاسیسات جدید، واقع در یک سایت اختصاصی 2923 هکتاری در شهرستان برایان، جورجیا، در اوایل سال 2023 شروع به کار خواهد کرد و انتظار می رود تولید تجاری آن در نیمه اول سال 2025 آغاز شود. ظرفیت سالانه 300000 واحد تاسیسات جدید به HMG کمک می کند تا انتقال خودروهای برقی در بازار خودروی ایالات متحده و نقشه راه گروه را به عنوان یکی از سه تامین کننده برتر خودروهای برقی در ایالات متحده تا سال 2026 هدایت کند و به رشد نوآوری و تولید ایالات متحده کمک کند.

Euisun Chung، مدیر اجرایی گروه موتور هیوندای پس از دیدار با جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا در سئول، گفت: “ما راه طولانی را پیموده ایم و در مدت زمان کوتاهی بسیار موفق شده ایم، اما برای آینده خود نیز آماده می شویم.” 22 میnd. چانگ افزود: «گروه همکاری ما با نهادهای دولتی و خصوصی ایالات متحده را برای ارائه محصولات نوآورانه و راه حل های حمل و نقل به مشتریان ارزشمند خود در ایالات متحده تقویت خواهد کرد و در عین حال از تلاش های جهانی بی طرفی کربن حمایت می کند.»

علاوه بر بهبود تجارت آتی، HMG سطوح ثابتی از سرمایه‌گذاری در تحقیق و توسعه را حفظ خواهد کرد تا به ارائه خودروهای هیجان‌انگیز و نوآورانه از برندهای هیوندای، کیا و جنسیس خود ادامه دهد و همچنین امکانات موجود در ایالات متحده را گسترش و ارتقا دهد.

بخوانید:  توان تولیدکنندگان داخلی در ساخت قطعات حساس خودرو


منبع: https://www.kianewscenter.com/news/hyundai-motor-group-increases-us-investment-as-the-group-targets-innovation-and-mobility-leadership/s/e1e5dd4a-ca48-40b0-a8b0-02a220929819

این به دنبال اعلامیه هفته گذشته است که در آن گروه موتور هیوندای یک طرح 5.54 میلیارد دلاری را برای ایجاد اولین تاسیسات اختصاصی خودروهای برقی و باتری در ایالات متحده در ایالت جورجیا برای ساخت طیف گسترده ای از خودروهای برقی نوآورانه برای مشتریان آمریکایی خود فاش کرد.

  • HMG تا سال 2025 بیش از 10 میلیارد دلار در ایالات متحده سرمایه گذاری می کند تا راه حل های حمل و نقل آینده را رهبری کند.
  • سرمایه گذاری برای حمایت از موقعیت جهانی HMG به عنوان اولین محرک در نوآوری و راه حل های حمل و نقل نسل بعدی؛ برای کمک به تولید ایالات متحده
  • HMG در 20 می 5.54 میلیارد دلار تاسیسات جدید تولید EV و باتری در گرجستان را اعلام کرد تا عصر برقی سازی در ایالات متحده را رهبری کند.
  • سرمایه‌گذاری HMG از توسعه کسب‌وکارهای کلیدی آینده، از جمله روباتیک، فناوری‌های هوش مصنوعی، تحرک هوایی پیشرفته و قابلیت رانندگی خودکار حمایت می‌کند.

برنامه های سرمایه گذاری گروه برای تسریع نوآوری و برق رسانی به تحرک طراحی شده است. این حرکت از اهداف بی طرفی کربن با فناوری های جدید حمایت می کند و به تولید در ایالات متحده کمک می کند

رباتیک بخشی ضروری از تبدیل گروه به یک ارائه دهنده راه حل های هوشمند حرکت است. با خرید بوستون داینامیکسHMG که یک مبتکر در این زمینه است، تمرکز خود را بر پیشرفت رباتیک برای بهبود زندگی مردم از طریق طیف وسیعی از راه حل های تحرک بیشتر کرده است. این گروه متعهد به رشد Boston Dynamics از طریق تسریع تولید انبوه محصولات آینده، افزایش خط تولید و تقویت رقابت است.

بخوانید:  کیا نتایج فروش جهانی فوریه 2023 را اعلام کرد
برای گسترش ابعاد راه حل های تحرک، HMG همچنین در حال توسعه فناوری ها و زیرساخت ها در تحرک هوایی پیشرفته (AAM) است. این گروه سال گذشته سوپرنال مستقر در واشنگتن دی سی را راه اندازی کرد تا قابلیت های AAM خود را تقویت کند. سوپرنال در حال کار برای ادغام AAM در شبکه های حمل و نقل موجود و شکل دادن به یک تجربه مسافر بین وجهی یکپارچه است. چشم انداز این است که مسافران از یک برنامه واحد استفاده کنند – مانند پلت فرم های اشتراک گذاری فعلی – برای برنامه ریزی سفر خود، که می تواند شامل سوار شدن با ماشین یا راه آهن از خانه به یک “درگاه عمودی” AAM، سوار شدن بر eVTOL در سراسر شهر، و سپس استفاده از یک الکترونیکی الکترونیکی باشد. اسکوتر برای آخرین مایل با هدف شروع خدمات تجاری در سال 2028، سوپرنال با سهامداران برای کشف مفاهیم زیرساخت فیزیکی و دیجیتال و ایمن سازی اکوسیستم مناسب برای صنعت AAM همکاری می کند.

گروه موتور هیوندای (HMG) سرمایه گذاری خود را تا سال 2025 به بیش از 10 میلیارد دلار افزایش می دهد تا هدف خود را برای رهبری راه حل های جابجایی پایدار و هوشمند در ایالات متحده پیش برد.

HMG به عنوان یکی از پیشروان جهانی در نوآوری اختصاص داده است یک سری هزینه های اضافی to پرورش کسب و کارهای کلیدی آینده مانند رباتیک، تحرک هوایی پیشرفته (AAM)، رانندگی مستقل و هوش مصنوعی (AI). این سرمایه‌گذاری HMG را قادر می‌سازد تا محصولات و خدمات متحرک متنوعی را با ایمنی و راحتی بیشتر ارائه دهد.

بخوانید:  افزایش 10 میلیونی انواع خودروها در 24 ساعت گذشته/ قیمت امروز کوییک، پژو، دنا و تیبا

کارخانه جدید بسیاری از فن‌آوری‌های پیشرفته تولید هوشمند HMG را پیاده‌سازی می‌کند که دارای یک سیستم تولید بسیار متصل، خودکار و انعطاف‌پذیر است که به طور ارگانیک همه عناصر اکوسیستم EV را برای درک ارزش مشتری به هم متصل می‌کند. به عنوان بخشی از تعهد گروه به پایداری، این نیروگاه عمدتاً به منابع انرژی تجدیدپذیر برای تأمین انرژی تأسیسات و استفاده از فناوری‌های کاهش انتشار برای برآورده کردن الزامات RE100 متکی است.

HMG همچنین در فناوری‌های بدون راننده پیشگام است و به تغییر پارادایم سریع در صنعت خودرو از طریق Motional پاسخ می‌دهد، سرمایه‌گذاری که در بوستون به‌طور مشترک با شرکت پیشرو فناوری حرکت ایالات متحده Aptiv در سال 2020 تأسیس شد. Motional در حال حاضر در حال آزمایش سرویس روباتاکسی خود در جاده‌های عمومی ایالات متحده با هدفی است. برای شروع خدمات تجاری در سال 2023. گروه فعالانه از Motion حمایت خواهد کرد تا فناوری بدون راننده ایمن تر، قابل اعتمادتر و قابل دسترس تر برای مشتریان در ایالات متحده و سایر نقاط جهان باشد. HMG با شرکای ایالات متحده در زمینه‌ها همکاری خواهد کرد تا تلاش‌ها برای تحقق فناوری بدون راننده را تسریع بخشد.