Kia Niro EV برای دومین سال متوالی در صدر رده بازار انبوه در مطالعه تجربه مالکیت خودروهای برقی JD Power قرار گرفت.

Kia Niro EV برای دومین سال متوالی موفق به کسب افتخارات برتر در رده بازار انبوه JD Power 2022 Electric Vehicle Experience (EVX) شده است. JD Power بیش از 8000 مالک خودروی الکتریکی (EV) را در مورد عوامل حیاتی از جمله هزینه مالکیت، برد باتری، تجربه خدمات، استایل و لذت رانندگی مورد بررسی قرار داد تا رضایت مالکیت و احتمال خرید مجدد را مشخص کند.

کیا با مجموعه ای از خودروهای برقی ابتکاری موجود و تعهد به برقی سازی، با اجرای استراتژی تحول آفرین «Plan S» این برند رو به جلو حرکت می کند، که قول می دهد تا سال 2027 14 خودروی برقی جدید را در سراسر جهان در چندین بخش خودرو عرضه کند.

کیا نیرو EV دنیایی از امکانات را برای رانندگانی باز می کند که به سمت کراس اوورهای محبوب کشیده می شوند، اما می خواهند مزایایی که خودروهای الکتریکی ارائه می دهند نیز دارند. با 291 پوند فوت. با گشتاور و چهار حالت رانندگی، پیشرانه الکتریکی نیرومند نیرو EV رانندگان را به سرعت – به سرعت – در حالی که از فناوری پیشرفته و اتصال در بسته‌ای شیک و متناسب با هر سبک زندگی لذت می‌برند، می‌رساند.

مطالعه مالکیت EVX ایالات متحده، که با همکاری PlugShare هدایت می‌شود، استانداردی را برای ارزیابی رضایت از ویژگی‌های حیاتی که بر تجربه مالکیت EV تأثیر می‌گذارد، تعیین می‌کند. امتیاز کلی شاخص مالکیت EVX رضایت مالکان خودروهای الکتریکی (در مقیاس 1000 امتیازی) را در بخش‌های پرمیوم و بازار انبوه در 10 عامل اندازه‌گیری می‌کند: دقت محدوده باتری اعلام‌شده. در دسترس بودن ایستگاه های شارژ عمومی؛ برد باتری؛ هزینه مالکیت؛ لذت رانندگی؛ سهولت شارژ در خانه؛ طراحی داخلی و خارجی (جدید در سال 2022)؛ ویژگی های ایمنی و فناوری (جدید در سال 2022)؛ تجربه خدمات (جدید در سال 2022)؛ و کیفیت و قابلیت اطمینان خودرو. این مطالعه در اکتبر تا نوامبر 2021 انجام شد و 8122 مالک BEV و PHEV سال مدل 2016-2022 مورد بررسی قرار گرفت.


منبع: https://www.kianewscenter.com/news/kia-niro-ev-tops-mass-market-category-in-j.d.-power-electric-vehicle-experience-ownership-study-for-/s/5cd88865-d770-46f8-a943-2ff02922d4de

کیا متعهد به ارائه یک سری خودروهای متنوع با خدمات راحت است که تجربه مالکیت عالی را ارائه می‌کند. گفت شان یون، رئیس و مدیرعامل کیا آمریکای شمالی، کیا آمریکا. «برنده‌های متوالی در مطالعه مالکیت EVX، رهبری کیا را تقویت می‌کند زیرا این برند آماده می‌شود تا سال 2027 خودروهای سواری الکتریکی، SUV و MPV بیشتری را در چندین بخش معرفی کند. EV6 کاملاً جدید به نیرو در خط تولید تمام الکتریکی کیا پیوست و به ارتقای برند کمک کرد رکورد فروش فوریه.

خودروهای الکتریکی در حال تبدیل شدن به بخش مهمتری از چشم انداز خودرو هستند. برنت گروبر، مدیر ارشد خودروسازی جهانی در JD Power گفت: با دریافت جایزه Niro EV برای بالاترین رضایت مالکیت در بخش خودروهای برقی باتری انبوه بازار برای دومین سال متوالی، کیا توانایی خود را در فراتر از انتظارات مالک خودروهای برقی نشان داد.

پیروزی پشت سر هم برای Niro EV رهبری ارائه‌دهنده راهکارهای تحرک پایدار کیا را تقویت می‌کند

  • Niro EV جایگاه برتر بازار انبوه را برای ویژگی‌های مهمی که بر تجربه مالکیت کلی خودروهای برقی تأثیر می‌گذارند، می‌گیرد
  • در ماه فوریه شاهد رکورد فروش مدل های برقی کیا از جمله کراس اوورهای برقی نیرو و EV6 کاملاً جدید بود، زیرا کیا در حال آماده شدن برای گسترش عرضه خود به عنوان بخشی از استراتژی «Plan S» این برند است.