Kia Telluride 2023 جایزه IIHS Top Safety Pick+ را دریافت کرد

  • 2023 Telluride به دنبال الزامات سخت‌گیرانه‌تر IIHS، نام TSP+ 2023 را دریافت کرد.
  • پرفروش ترین کیا به عنوان مدل برجسته در قابلیت تصادف و پیشگیری از تصادف شناخته شد
کیا تلوراید 2023 رتبه 2023 موسسه بیمه ایمنی بزرگراه (IIHS) TOP SAFETY PICK+ (TSP+) را دریافت کرده است.

IIHS گزارش می دهد که بزرگترین تغییر در معیارهای جوایز TSP و TSP+ جایگزینی تست تصادف جانبی اصلی IIHS با ارزیابی به روز شده راه اندازی شده در سال 2021 است که شامل 82 درصد انرژی بیشتر از آزمایش اصلی است. معیار TSP+ شامل یک ارزیابی جدید دیگر، تست پیشگیری از تصادف خودرو به عابر پیاده در شب است. عملکرد پیشرفته یا برتر در هر دو تست عابر پیاده در شب و روز برای تعیین TSP + مورد نیاز است. استحکام سقف، تکیه گاه سر و ارزیابی های پیشگیری از تصادف خودرو به خودرو دیگر بخشی از معیارهای جایزه نیستند.

استیون سنتر، COO و EVP کیا آمریکا گفت: «از زمان معرفی آن در سال 2019، مصرف کنندگان به طور مداوم به سمت Telluride گرایش پیدا کرده اند زیرا تمام جعبه های مناسب را بررسی می کند. “تلوراید بسیار تزئین شده ما به دلیل طراحی، عملکرد، فناوری و ویژگی های ایمنی مورد ستایش قرار گرفته است، که بیشتر به عنوان نتیجه جایزه TOP SAFETY PICK+ که نشان دهنده تعهد کیا به اولویت قرار دادن ایمنی است، مورد تاکید قرار گرفته است.”

Telluride 2023 دارای عناصر طراحی جدید در داخل و خارج، همراه با فهرست گسترده ای از فناوری برای آرامش بیشتر و اطمینان راننده است. دو تریم جدید X-Line و X-Pro نیز به خط تولید اضافه شده اند تا ماجراجویی های بیشتری را برای مالکانی که از فضای باز لذت می برند را تبلیغ کنند.

بخوانید:  سفیر پیشین ایران در چین: چین بازاری قابل اتکا برای ایران است


منبع: https://www.kianewscenter.com/news/2023-kia-telluride-earns-iihs-top-safety-pick–award/s/52eb5797-5d53-4604-b38a-5edbb095dc74

جایزه ارتقا یافته تلوراید که قبلاً به عنوان یک انتخاب ایمنی برتر برای سال‌های 2022، 2021 و 2020 به چراغ‌های جلوی خاص مجهز شده بود، پس از تصویب الزامات تقویت‌شده توسط IIHS برای جوایز TSP و TSP+ 2023، با معیارهای سخت‌تر برای جلوگیری از تصادف جانبی، عابر پیاده دریافت می‌شود. سیستم ها و رتبه بندی چراغ های جلو تحت شرایط سخت‌گیرانه‌تر، تلوراید رتبه‌بندی «خوب» را در هر چهار ارزیابی ایمنی تصادف IIHS در سال 2023 کسب کرد.