Kia Tops Strategic Vision 2022 Total Quality Impact Awards

گزارش سالانه تاثیر کیفیت مجموع (TQI) چشم انداز استراتژیک بر اساس نتایج حاصل از مطالعه تجربه خودروی جدید (NVES) است که از 112078 خریدار خودروی جدید پس از 90 روز اول مالکیت نظرسنجی کرده است. این مطالعه کیفیت خود خودرو و کیفیت تجربه مالکیت را در نظر می گیرد.

[1] کوپه های درجه یک را شامل نمی شود


منبع: https://www.kianewscenter.com/news/kia-tops-strategic-vision-2022-total-quality-impact-awards/s/d54ee312-333b-4222-a202-6ed880dd4510

الکساندر ادواردز، رئیس Strategic Vision، گفت: «به وضوح K5 مورد علاقه صاحبان آن بود. افرادی که روی آن محصول، برندسازی مجدد، ارتباطات، محتوای ویژه و حتی فروشندگان کار کرده‌اند، باید به تجربه مثبتی که صاحبانشان از آن لذت برده‌اند افتخار کنند.»

کیا آمریکا با چهار مدل که هر کدام در بخش های مربوط به خود برنده شدند، در سال 2022 جوایز جامع کیفیت چشم انداز استراتژیک را در صدر قرار داد. کیا K5 (خودروی سایز متوسط)، سلتوس (CUV ورودی)، سورنتو پلاگین هیبریدی (قطار برق جایگزین – ابزار) و کارناوال (مینی ون) کمترین مشکل را در گزارش TQI داشتند در حالی که همه مدل ها مورد تحسین قرار گرفتند. برای افزایش کیفیت در راحتی صندلی، قدرت، و ویژگی های کمک راننده.

استیون سنتر، مدیر ارشد اجرایی و EVP گفت: “این جوایز از چشم انداز استراتژیک نه تنها ثابت می کند که ما در ماموریت خود برای ساخت محصولات پویا، شیک و با کیفیت موفق هستیم، بلکه آنها همچنین به عنوان یادآوری این موضوع هستند که چرا ما همچنان برای بهترین ها تلاش می کنیم.” کیا آمریکا. هر کاری که ما انجام می‌دهیم برای مشتریانمان است و به تعهد ما نسبت به کیفیت و صنعت افتخار می‌کنیم.»

بخوانید:  شرایط فروش ریسپکت و فیدلیتی مشخص شد + شرایط و جدول قیمت ها
چهار مدل کیا در صدر بخش های مربوطه قرار گرفتند

  • Kia K5، Seltos، Sorento Plug-In Hybrid و Carnival هر کدام امتیازهای برتر را دریافت کردند.
  • امتیاز K5 TQI بالاتر از هر خودروی انبوه و لوکس است1 در TQI
  • گزارش تأثیر کیفیت کل (TQI) رضایت کلی خودرو را در بین مالکان جدید خودرو اندازه گیری می کند

K5 به دلیل کیفیت داخلی و پرداخت عالی خود، با امتیاز TQI که هر خودروی انبوه و لوکس را بالاتر می برد، تحسین بیشتری به دست آورد.[1] در گزارش TQI